reklamı kapat

POPÜLER

Karaca Air Pro Cook Köz XL

Karaca Air Pro Cook Köz XL airfryer için yeni indirim fırsatı [Nisan 2024]

Karaca Air Pro Cook Köz XL yağsız fritöz için yeni bir kampanya var. Uygun fiyatlı bir yağsız fritöz modeli olarak karşımıza çıkan cihaz hem lezzetli hem sağlıklı beslenmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Air Pro Cook Köz XL kullanıcıların sağlıklı kızartmalarla birlikte ev yoğurdu hazırlamasına ve sebze-meyve kurutmasına da olanak sağlıyor. Fırın ve ızgara lezzetlerinin haricinde közleme de yapabilen cihaz bu sayede kullanıcıların hünkar beğendi, ali nazik ve meze gibi yiyeceklerin hazırlamasına da olanak sağlıyor. Less Fat adı verilen bir teknolojiden yararlanıyor. Bu sayede bir kaşık yağ kullanılarak yemekler hazırlanabiliyor. 1.550 watt’lık bir güce sahip olan cihaz 4 litrelik bir hacim sunuyor. Cihazdaki parçalar Easy Wash Tech teknolojisi sayesinde bulaşık makinelerinde kolayca yıkanabiliyor.
Circulation Air Tech’in yukarıdan aşağıya hareket eden sıcak hava akımı teknolojisi ile yemeklerin her noktası eşit kıvamda pişirilebiliyor. Karaca Air Pro Cook Köz ile yemekler fırına göre yüzde 74 daha az enerjiyle ve daha kısa sürede hazırlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karaca Air Pro Cook Köz XL airfryer bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor

Kullanıcılar yemekleri yeniden ısıtmak istediklerinde ısıtma özelliğini kullanabiliyor. Piyasada yaklaşık 3.000 TL’ye satılan yağsız fritözün kampanyalı fiyatı ise 2.299 TL. Yağsız fritöz kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.
karaca

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın