reklamı kapat

POPÜLER

Edelkrone JibONE

Karşınızda Ankara merkezli Edelkrone’un yeni harikası: JibONE [Video]

Ankara merkezli Türk şirket Edelkrone, yenilikçi ürün gamına dikkat çekici bir kamera aparatı daha ekledi. İşte karşınızda JibONE.

Birçok ürünün tasarım ve üretimini Ankara‘da gerçekleştiren Edelkrone, yeni ürünü JibONE ile video içerik üreticilerini çok memnun edecek gibi görünüyor. Şu an başka bir yolda olan şirket kurucusu Kadir Köymen‘in “motorlu ve portatif bir mikro jib” olarak lanse ettiği JibONE, dar alanda büyük bir kamera hareket esnekliği getiriyor. Direkt olarak firmanın akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen ürün, belirlenen kamera hareketlerini 360 derece olarak “pürüzsüz” şekilde yerine getirebiliyor. Firmanın diğer kamera aparatlarıyla da uyumlu olan yeni ürün, standart bir tripod üstünde rahatlıkla çalışabiliyor. Dikey, yatay ya da çapraz açılarda hareket edebilen model, istenirse elle de yönetilebiliyor. Kullanımı çok kolay olan ve kompakt gövdesi sayesinde taşıması gerçekten zahmetsiz olan Edelkrone JibONE, kendisi için özel tasarlanan ufak boyutlu karşı ağırlık birimlerine de sahip. Bu sayede kullanılan kameranın ağırlığı kolaylıkla dengelenebiliyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Edelkrone JibONE çok kullanışlı görünüyor ve yeni çekim imkanlarının kapısını aralıyor

Tamamen kablosuz olarak çalışıyor olmasıya dış mekan kullanımına da uygun olan JibONE, kısa bir süre için 999 dolar başlangıç fiyatına sahip. Ürün buradan satın alırken Edelkrone‘un birçok özel aksesuarıyla özelleştirilebiliyor. Resmi sitede uzun süredir Türkçe dil desteği sunulmuyor. Firmanın eskiden TL üstünden satış yapılan bir gerçek Türkiye sitesi de bulunuyordu.