reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy patent

Karşınızda Samsung’un tam üç ekranlı akıllı telefon tasarımı

Galaxy Note 9‘u duyurmaya hazırlanan, Galaxy S10 üzerinde ise aktif olarak çalışan Samsung, biliyorsunuz bir de katlanabilir Galaxy X‘i tasarlıyor. Şirket bunlara ek olarak ilginç akıllı telefonlar da tasarlıyor.

Samsung sürekli olarak yeni patentler alıyor. Bu patentler sayesinde de firmanın gelecek görüşü de tam olarak ortaya çıkıyor. İşte bu noktada alınan yeni patent, üç ekranlı akıllı telefon konseptini karşımıza getiriyor. Yukarıda görebileceğiniz çizimdeki telefonun önünde, arkasında ve yanlarında ekran yer aldığı belirtiliyor. Burada dört farklı tasarım patentlediği görülen firma, modellerde sevindirici şekilde herhangi bir çentik kullanmıyor. Bunun yerine kamera ve ahize için ekrana delikler bırakacağı anlaşılan firma, gerçekten ilginç bir altyapı planlıyor. Üç ekranlı tasarım, bakıldığı zaman çerçeveleri tam anlamıyla tarihe gömüyor. Bu da herkesin en büyük istekleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy patent

Samsung Galaxy X çok merak ediliyor.

Tüm sektörün merak ettiği katlanabilir Galaxy X‘in 2019 Ocak ayında düzenlenecek CES 2019‘da lanse edileceği belirtiliyor. Modelin şubat ayında ise raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Tam 1.850 dolardan satılacağı konuşulan telefondan, 300 bin ya da 500 bin ünite kadar üretileceği de söyleniyor. Bünyesinde 3.000 mAh veya 6.000 mAh seviyesinde “esnek pilin” yer alacağı konuşulan katlanabilir akıllı telefon, içe doğru katlanan bir ekran kullanıyor.

İlgili Video

Şirket geleceği esas olarak böyle görüyor