reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Fan Edition
Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Karşınızda taslak tasarımlarla Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S20 Fan Edition için bu sefer detaylı taslak tasarım görselleri yayımlanmış durumda.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition, biliyorsunuz ekim ayında 750 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. En son Galaxy S20 ailesi gibi belirli pazarlarda Exynos 990, belirli pazarlarda da Snapdragon 865 ile elde edileceği ortaya çıkan telefon, Galaxy S20 Plus‘tan gelen 120 Hz bir ekran üzerine kuruluyor. İşte bu modeli şimdi gündeme getiren ise sayfadaki PriceBaba‘dan gelen en gerçekçi taslak tasarımı oluyor. Ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyan telefon, genel olarak standart ancak güzel görünüyor. Kavisli değil düz tasarımı benimseyen cihaz, USB-C portuyla geliyor ancak bir 3.5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Parmak izi sensörünü ekran entegre ediyor gibi duran cihaz, arkasında Samsung’dan alıştığımı tarzda bir kamera modülü taşıyor. Modelin bu renkte çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Fan Edition merakla bekleniyor

Peki model hakkında başka neler biliyoruz? Telefon arkasında 12 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telefoto barındıran bir üçlü kamera kurulumu taşıyor. Su geçirmezlik özelliğine de sahip olduğu aktarılan telefon, birçok farklı renkte de elde edilebilecek açıklaması yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli