reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jive Bike

Katlanabilir elektrikli bisiklet Jive Bike tasarımıyla fark yaratıyor

Bugüne kadar çeşit çeşit elektrikli bisiklet haberi yaptık, ancak Jive Bike kadar göz alıcı ve minimal olan başka bir bisiklet görmedik. Pek çok elektrikli bisikletten farklı bir görünüm ve his sunan Jive Bike, akıllı özellikleri ve ergonomik taşıma seçeneğiyle farklı bir deneyim vadediyor.

Jive Bike
İki saatlik şarjla yaklaşık 32 kilometre gidebilen Jive Bike’ın hızı saatte 25 kilometreye kadar çıkıyor. Elektrikli, manuel veya destekli manuel modlarında sürülebilen bu elektrikli bisiklet aynı zamanda katlanabiliyor. Ancak benzeri pek çok modelin aksine, Jive Bike gerçek anlamda kompakt bir hale geliyor ve kolunuzun altında rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz.

Jive Bike
Jive London tasarımı olan bisikletin aküsü ve CPU’su alçak kadronun içinde bulunuyor. Bisikletin önündeki panele Jive Bike uygulaması yüklü bir akıllı telefon yerleştirerek sürüş hızı, katedilen mesafe ve kalan şarj miktarı gibi bilgileri takip edebiliyorsunuz.

Jive Bike
Teknolojik donanımlarına rağmen Jive Bike klasik bir bisikleti andırıyor, dolayısıyla sürüş sırasında tüm gözleri üzerinizde hissetmiyorsunuz. Ancak bu akıllı ve göz kamaştırıcı bisikletin fiyat etiketi de gözleri fal taşı gibi açtırıyor. 2 bin doları biraz geçen bir fiyata sahip Jive Bike’ı kendi sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Jive Bike
Jive Bike