reklamı kapat

POPÜLER

KFC’den 10 bin dolarlık “internetten kaçış çadırı”

KFC teknoloji alanındaki ilginç girişimlerine devam ediyor. Bu seferki ürün ise internet bağımlılığını yenmeye odaklanıyor.

KFC akıllı telefondan harici şarj cihazlarına kadar ilginç girişimlere geçmişte de imza atmıştı. Ancak bu seferki ürün teknolojiyi değil aile içi iletişimi kucaklayan cinsten. Instagram sayfasından dört kişilik bir çadır paylaşan KFC, internete savaş açmış durumda. Bunu da internet üzerinden yapıyor elbette. Büyük indirimlerin olduğu, Şükran Günü sonrasındaki pazartesi olan Cyber Monday’e (Siber Pazartesi) atıfta bulunan firma aslında “cebinizi” düşünüyor. Cyber Monday’in tüm bu indirim, kupon ve reklam karmaşasından kaçmak isteyenler için Internet Escape Pod‘u duyuruyor.

Güvenli bölge

Internet Escape Pod oldukça normal görünse de üzerinde devasa bir Colonel Sanders yer alıyor. Adeta sizi koruyup kollamak için çadıra sarılmış durumda. Internet Escape Pod’un çelik ve paslanmaz çelik tellerden yapıldığını belirtiyor. Yaklaşık 3,6 kg ağırlığındaki çadırın tek bir modeli bulunuyor. İnternet bağımlılığınıza da iyi gelebilecek olan bu çadırın fiyatınınsa cüzdanınıza iyi geleceğini söylemek zor. Esprili bir dille çadırın aslında 96 bin dolar fiyatla çıkacağını belirten KFC, Cyber Monday hatrına bir kıyak geçiyor ve bu ilginç ürünü 10 bin dolara satışa koyuyor. Internet Escape Pod’u çevrim içi mağazadan satın alabilirsiniz.