reklamı kapat

POPÜLER

YouTube videosu çekmek isterken erkek arkadaşını öldürdü

Şimdiye kadar ünlü olmak isteyen insanların saçma sapan veya tehlikeli bir sürü şey yaptığına şahit olduk. Ancak bu seferki ünlü olma çabası oldukça acı bir şekilde sonuçlandı. YouTube‘da popüler olmak isteyen gençlerin çektiği video bir cana mal oldu.

Advertisement

Bildiğiniz gibi söz konusu üne kavuşmak olduğunda birçok saçmalıkla karşılaşmak mümkün. İnsanlar sırf daha fazla ilgi çekebilmek için akla gelmeyecek işlere adım atabiliyor. Bu durumun son örneğin YouTube’daki La MonaLisa isimli kanalın sahipleri oldu.

Monalisa Perez ve Pedro Ruiz izlenme sayılarını artırmak için oldukça riskli bir fikri hayata geçirme kararı aldı. Pedro elinde oldukça kalın bir kitap tutacak, 19 yaşındaki Monalisa ise bu kitaba ateş edecekti. Fakat tercih ettikleri .50 kalibre Desert Eagle (Çöl kartalı) istedikleri sonuç için pek uygun değildi. Tahmin edebileceğiniz üzere video çekme çalışmaları kanlı bir şekilde sonuçlandı. 22 yaşındaki Pedro Ruiz olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine gelen görevliler onu kurtarmak için yapılabilecek bir şey olmadığını dile getirdi.

Yapılan haberlere bakılırsa ikilinin üç yaşındaki kızı Pedro Ruiz’in ölümüne şahit oldu. Bunun yanında Monalisa Perez‘in ikinci çocuklarına hamile olduğu söyleniyor. Çok izlenecek bir video çekmek isteyen Perez istemeden iki çocuğunun babasını öldürmüş oldu. 19 yaşındaki genç kadın şimdi ikinci dereceden adam öldürme suçundan yargılanacak.