reklamı kapat

POPÜLER

Street-Fighter

Street Fighter dizi oluyor! [Video]

Uzun yıllardır konuşulan proje sonunda gerçek oluyor! Street Fighter internet dizisi olarak önümüzdeki ay yayına başlıyor.

Önce 2010 yılında bir Street Fighter: Legacy tanıtım videosu geldi. Tamamen hayranlar tarafından yapılmış olan bu videonun viral yayılımı da tabii ki çok hızlı oldu. 5 milyon izleyiciye ulaşan videoyu takiben çekirdek kadronun bir internet dizisi projesine başlaması ise kaçınılmazdı.

Street-Fighter
Capcom‘un ünlü dövüş oyunu Street Fighter’ın bu tarz bir proje ile hayata geçirilme fikri inanılmaz heyecan verici bir durumken bir o kadar da tedirgin ediciydi. Zira resmi bir film olan Dragon Ball‘u izlediyseniz Hollywood dokunuşlarının neleri mahvettiğini de hatırlayacaksınız demektir. Ancak Street Fighter tüm bu resmi dokunuşlardan uzak bir Kickstarter projesi ile internet dizisi olarak hayata geçiyor. Capcom’un da izniyle tabii.

Street-Fighter-Legacy
2013 yılında askıya aldıkları projeyi sonunda nihayete erdiren ekip çıkış videosunu da yayınlayarak yaptıkları işle ilgili insanların beklentisini de oldukça yükseltmiş oldu. İki çıkış videosu yayınlayan ekip, hikayenin Ryu ve Ken cephesini bizlerle buluşturuyor. Ne yalan söyleyelim tanıtım videosu oldukça etkileyici, bir o kadar da profesyonel gözüküyor. Mayıs ayında ilk çıkışını Machinima YouTube sayfasında yapacak olan Street Fighter: Assassin’s Fist‘in kendi YouTube sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER