reklamı kapat

POPÜLER

The Water Diviner

Başrolde Russell Crowe ve Cem Yılmaz’ın olduğu The Water Diviner’ın kamera arkası görüntüleri yayında [Video]

Başrolde dünyaca ünlü oyuncu Russell Crowe‘la birlikte Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın rol aldığı The Water Diviner’ın ilk kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Merakla beklenen filmin yayınlanan kamera arkası görüntülerinde filmin hem başrol oyuncusu hem de yönetmeni Russell Crowe, filmle ilgili bilgileri paylaşıyor. Çekimde yaşanan olayları anlatan Crowe, hikayenin nasıl ortaya çıktığından da bahsediyor.
The Water Diviner
Gelibolu’da Anzak, İngiliz, Kanadalı, Fransız ve Türk askerlerinin savaştığını söyleyen Crowe, çekim öncesinde kapsamlı araştırmalar (tarihi mektuplar ve belgeler) yaptıklarını dile getirdi. Türk oyuncularla güzel bir deneyim yaşadığını ifade eden Crowe, General Hasan rolündeki Yılmaz Erdoğan’ın ve Cemal’i canlandıran Cem Yılmaz’ın harika bir iş çıkardığını da sözlerine ekledi. Cem Yılmaz ise savaş filmlerinde genellikle yeni kahramanlık hikayelerinin yazıldığını, The Water Diviner’da ise hem karakterlerin hem de olayların gerçek olduğunu söyledi. Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knigh’ın kaleme aldığı Avustralya-Türkiye ortak yapımı The Water Diviner, Çanakkale Savaşı’nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye’ye gelişini konu alıyor. Haberin devamında filmin kamera arkası görüntülerini izleyebilirsiniz.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Başrolde Russell Crowe ve Cem Yılmaz’ın olduğu The Water Diviner’ın kamera arkası görüntüleri yayında [Video]” için bir cevap

  1. Murat senyurek dedi ki:

    Film gibiydi sinemada izlemek lazim