reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro

Kılıfsız kullanılabilecek kadar sağlam; iPhone 11 Pro’lar düşme testinde [Video]

Apple‘ın yeni amiral gemisi modelleri iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max, düşme testine sokuldu. Sonuç için oldukça iddialı görünüyor.

Apple, iPhone 11 Pro modelleri için şu açıklamayı yapıyor: “Daha dayanıklı bir cam için küçük bir değişiklik yaptık. Moleküler seviyede. Bir akıllı telefonun hem ön hem de arka yüzeyinde kullanılan en dayanıklı cam ile tanışın.” Yukarıda izleyebileceğiniz sağlamlık testi de bunun doğru olduğunu gösteriyor. Çünkü 11 Pro ve 11 Pro Max gerçekten düşmelere karşı oldukça dayanıklı telefonlar. Herkesin başına gelebilecek birçok farklı düşme / düşürme senaryosundan sağ çıkabilen gelişmiş amiral gemileri, bu açıdan gerçekten büyük takdir toplamış durumda. Yukarıdaki videoda ön ve arka kısımları sadece çok yüksekten atılmaları sonrasında birbirlerine çarpmaları sonucunda kırılan telefonlar, gerçekten kılıfsız olarak rahatlıkla kullanılabilecek modeller arasında yer alıyor. Elbette çok pahalı oldukları için basit de olsa bir kılıf kullanılması mantıklı olan iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max, yine de bu performanslarıyla oldukça ses getiriyor.

Bu testi gerçekleştiren EverythingApplePro kanalını fazlasıyla şaşırtan modeller, sağlamlık konusunda ailenin en ucuzu olan iPhone 11’i de ciddi şekilde geçiyor. Aşağıda izleyebileceğiniz kanalın iPhone 11 sağlamlık videosu, iPhone 11’de Pro’lar ile aynı dayanıklı seviyesinin olmadığını gösteriyor. Bu model mutlaka bir kılıfa ihtiyaç duyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro modelleri kamera konusunda çok iyi çıktı

Yeni iPhone modelleri gerçekten oldukça yüksek bir fotoğraf ve video kalitesine sahip. iPhone Xs, Pixel 3 ve Galaxy Note 10’a oranla birçok kalemde çok daha dengeli sonuçlar veren iPhone 11’lerin kamera sistemi, detay konusunda da dikkat çekiyor. Telefonlar gece modu konusunda da mevcut lider Google Pixel 3’ü geride bırakıyor. Gece modunda detayları çok iyi koruduğu görülen iPhone 11 ailesi, bu konuda kesinlikle pişman etmiyor. Modellerin Deep Fusion kamera modu ise açıldığı zaman çıtayı daha yükseltecek gibi duruyor.