reklamı kapat

POPÜLER

IronKey D300

Kingston, IronKey D300 serisiyle güvenlikte sınırları zorluyor

Kingston Digital, Inc., IronKey D300 serisi harici belleklerinin NATO Sınırlı Seviye Sertifikası almaya hak kazandığını açıkladı.

INFOSEC yönetimi altında oluşturulan NATO Bilgi Güvencesi Ürün Kataloğu NATO üyesi bir ülke tarafından tasarlanan kriptografik cihazın değerlendirme, geliştirme süreçlerini yürüterek ürünün NATO standartları ile uyumlu hale getirilmesini amaçlıyor. Kingston, IronKey D300 bellekleri ile bu katalogda yer alarak NATO standartlarında şifreleme kalitesine sahip olduğunu gösteriyor.

IronKey USB ayrıca hükümetlerin en çok ihtiyaç duyduğu; fiziksel temaslara karşı koruma, güçlü kriptografik şifreleme, gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerine sahip olduğunu kanıtlayan “FIPS 140-2 Seviye 3” onayına da sahip. Kingston Ironkey, sağlam çinko muhafazası ve askeri sınıf 256-bit AES-XTS altyapılı koruma yazılımı ile her türlü dış tehdide karşı yüksek seviye koruma sağlıyor. Sürücü dijital olarak imzalanmış ürün yazılımı kullanıyor. Bu da kötü amaçlı yazılımlara maruz kalmanın ve yetkisiz erişimlerin önüne geçmeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kingston İş ve Teknoloji Müdürü Richard Kanadjian konu hakkında açıklamada bulundu

Kanadjian:” Bu sertifika IronKey belleklerinin bilgi güvenliği konusunda NATO ve üye ülkelerin hükümetleri tarafından en çok bilinen ve güvenilen marka olduğunu kanıtlıyor. Kingston, ordu ve hükümetler seviyesinde kullanılan ürünler üretiyor. Kullanıcılarımızın hassas veri transferinde talep ettiği güvenlik ve bilgi gizliliğini sağlamayı taahhüd ediyoruz.”

İlginizi çekebilir

Bu da Samsung’un en yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip