reklamı kapat

POPÜLER

MobileLite

Kingston MobiLite Wireless G2’yi duyurdu

Kingston‘ın yeni nesil taşınabilir harici şarj cihazı ve medya oynatıcısı MobiLite Wireless G2 resmi olarak duyuruldu. Haziran sonuna doğru satışı başlayacak olan MobiLite Wireless G2, mobil cihaz kullananların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Kingston’ın birden fazla görevi gerçekleştirecek şekilde tasarlanmış olan cihazı mobil aygıtınız için harici bir disk alanı oluşturuyor. Telefon ve tabletlerde bulunan sınırlı alanla yetinmek istemeyenler için alternatif sunan cihaz, depolama alanındaki içerikleri başka kullanıcılarla paylaşmaya da olanak sağlıyor. PC’ye bağlanmadan içerikleri direkt olarak sosyal ağlara da yükleyebilen MobileLite G2, 13 saate kadar kesintisiz deneyim sunuyor. On parmağında on marifet bulunan bu cihazın 4640 mAh 3,8 voltluk bataryası sayesinde mobil cihazlarınızı şarj edebileceğiniz gibi, kasasında bulunan Ethernet girişi ile Wi-Fi köprüsü yaratmak da mümkün.

MobileLite
Oldukça sade bir tasarıma sahip olan MobiLite G2, hemen hemen 20 mm kalınlığında ve 171 gram ağırlığında. Cihaz kasasının sol tarafında USB girişi ve kart okuyucu bulunuyor. Ön tarafında bulunan açma kapama tuşunun yanında microUSB girişi, arka tarafında da Ethernet girişi yer alıyor.

YORUMLAR