reklamı kapat

POPÜLER

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olmaya aday ısıtmalı ceket

Kış mevsiminin gelmesiyle soğukları giderek daha derinden hissetmeye başladık. Eğer bir yandan dışarı çıkıp, dolaşmak istiyor ancak öte yandan hasta olmaktan çekiniyorsanız bu ceket tam size göre olabilir.

Heacket isimli bu ceket pil gücüyle dışarıdaki soğuğa meydan okumaya olanak sağlıyor. Bu yeni ürünün adı İngilizce heated jacket yani ısıtmalı ceket kelimelerinin birleştirilmesiyle elde edilmiş. Indiegogo kampanyası başlatılan bu tasarım “dünyanın en dayanıklı ısıtmalı ceketi” sloganıyla yola çıkıyor. Oldukça ince bir kumaştan yapılmasına rağmen hem suya hem de rüzgara karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor. Bu ürünü giyerken ister suya girin, ister kirlendiğinizi düşündüğünüzde yıkayın. Bunların hiçbiri ceketin ısıtma sistemine zarar vermiyor. Kumaşların arasında üç ısıtma noktası yer alıyor. Biri arkada, ikisi önde olan bu noktalar tüm üst vücudun sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Dört farklı sıcaklık seviyesinden o anki hava durumuna uygun olan seçilebiliyor. Sıcaklık 25 dereceden başlayıp, 55 dereceye kadar çıkartılabiliyor. En düşük sıcaklık seviyesinde çalıştırıldığında ceketin pili altı saat boyunca yetiyor.

Indiegogo kampanyasına 109 dolar katkıda bulunanlar bir ısıtmalı ceket sahibi olabiliyor. Eğer bu ürünü çift olarak satın almak isterseniz de 219 dolar ödemeniz gerekiyor.

VİDEO