reklamı kapat

POPÜLER

Kişisel psikolog uygulaması HelloMind ile tanışın

Güzel bir uykunun ardından gözlerimizi açtık. Günün yoğun koşuşturmacasına başlamadan yapmak istediğimiz ilk şey güzel bir kahvaltı. Lakin aklımıza bir anda günün yoğunluğu, yapılacak işler geldi. İş yerine giderken yolda çekeceğimiz trafik, şehrin gürültü ve kargaşası. Henüz hiçbir iş yapmadan bunları düşünmek bile sizi yormuş ve strese sokmuş olabilir. Sizde böyle düşünenlerdenseniz HelloMind’a merhaba diyin.

Jacob Strachotta 20 yıllık tecrübeye sahip bir Hipnoterapist ve aynı zamanda uygulamadan sorumlu kişi. Uygulamanın çıkış noktası Strachotta’nın hipnoz tekniği. Bu uygulam, tekniğin insanlar üzerinde olan faydalarını deneme imkanı sunuyor. Bu uygulamadan sonra. kullanıcıların ekstra bir terapiste veya terapiye ihtiyaç duymayacağı söyleniyor Peki tam olarak sistem nasıl işliyor?

hellomind
Uygulamanın asıl amacı beynimizin duygusal bölümünün aldığı karar mekanizmasına olumlu etkilerde bulunup bizi duygusal olarak kötü hissettiren durumlardan kurtarmak. Öncelikle kullanıcının yapması gereken ilk şey ihtiyaç duyduğu veya kendisinde çok fazla hissettiği bir problemi en azından hafifletmek adına terapi seçeneklerinden kendisine uygun olanı seçmek. Uygulama içindeki tedavi seçenekleri hiç de azımsanmayacak seviyede. Kullanıcılar stres, kaygı, kilo, uyku, motivasyon ve kişisel güven gibi seçeneklerden birini seçerek ilk adımı geçmiş oluyor.

Bu adımın ardından kullanıcı alt seçeneklerde seçeceği opsiyon ile ikinci adımı da tamamlamış oluyor. Uygulama içinde ana başlıkların altındaki alt başlıklar ile beraber toplam 250 farklı tedavi çeşidi sunuyor. Bu da uygulamanın ne derece geniş bir yelpazede olduğunun ve hitap ettiği kitlenin ne derece büyük olduğunun bir göstergesi. HelloMind şehrin kargaşasından ve stresten biraz da olsa uzaklaşmak ve kendini daha hissetmek isteyenler için farklı bir tecrübe olabilir.