reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones daisie

Game of Thrones yıldızından mobil uygulama

Game of Thrones yıldızı Maisie Williams, mobil uygulamasıya beraber yepyeni bir sosyal ağı müjdeledi. Daisie, sanat endüstrisi için yeni bir alan sunuyor.

Arya Stark rolüyle Game of Thrones’un en sevilen isimlerinden olan Maisie Williams, film yapımcısı Dom Santry ile kurucu ortakları olduğu Daisie uygulamasını müjdeledi. App Store’daki yerini alan uygulama film sektöründen fotoğrafçılığa, edebiyattan müziğe ve sanata uzanan geniş bir yelpazede bu alanlar üzerine çalışan insanları bir araya getiriyor. Bir nevi sanat camiasının LinkedIn’i diyebiliriz. Ancak çok daha farklı ve estetik bir formda geliyor. Uygulamanın amacı bu alanlar üzerine çalışan insanların birbiriyle iletişim kurması ve gelecek projelerde çalışmak isteyebilecekleri isimleri bulması üzerine.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni projelere atılmak isteyenlere

Bu endüstriye girişinin şans eseri olduğunu belirten Williams, endüstrideki diğer insanlara bu alana dahil olabilecekleri bir araç sunmak istemiş. Uygulama Instagram’a benzer bir arayüz sunuyor ancak detaylarda uygulamadan ayrılıyor. Ücretsiz olarak çıkarılan uygulama şimdilik sadece App Store’da yer alıyor. Ancak Williams’ın Twitter üzerinden gerçekleştirdiği soru cevap etkinliğinde uygulamanın ilerleyen zamanlarda Android için de yayınlanacağı açıklandı. Ne yazık ki Android sürümü için şimdilik net bir tarih bulunmuyor.