reklamı kapat

POPÜLER

Kredi kartı boyutlarında cep telefonu: Micro-Phone [Video]

Sermaye bulmak isteyenlerin geliştirdikleri projelerini tanıttığı Indiegogo, yeni bir ürünü daha kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Indiegogo platformu üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan Micro-Phone isimli telefon, kredi kartı boyutlarına sahip oluşu bakımından tüm dikkatleri üstüne çekiyor. 54 x 85 x 5,5 mm boyutlarındaki 40 gramlık Micro-Phone, özellikle küçük çocukların kullanımına hitap ediyor.
Micro-Phone
İşletim sistemi henüz belli olmayan telefonda 1,8 inç LCD ekran, hoparlör ve mevcut telefonlarda bulunan tuş takımı bulunuyor. iOS ve Android‘li telefonunuza yükleyeceğiniz Micro-Phone + Locator adı verilen uygulama sayesinde GSM sinyalleri üzerinden Micro-Phone’un yerini de kolay bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Cüzdanınızdaki kredi kartı bölümüne dahi yerleştirebileceğiniz telefon mevcut SIM kartlar ve 850/900/1800/1900 bantları ile uyumlu şekilde çalışıyor.
Micro-Phone
Tam dolu bir pille 21 gün kullanım imkanını sizlere sunan telefonun Avustralya’da geliştirilip Çin’de üretildiğini söyleyelim. Telefonun üretim bandına girebilmesi için 50 bin dolarlık baraja ulaşması gerekiyor. Micro-Phone’un şu ana kadar topladığı bağış miktarı ise yaklaşık 16 bin dolar. 31 gün sürecek bağışta 50 bin dolarlık meblağ toplanabilirse Micro-Phone ağustos ayında yaklaşık 39 dolardan satışa sunulacak. Telefonu yer belirleme sistemi ile birlikte satın almak isterseniz 69 dolar ödemeniz gerektiğini belirtelim.

Micro-Phone
Micro-Phone

VİDEO

YORUMLAR