reklamı kapat

POPÜLER

Isolate
Isolate

Kulakları gürültüden koruyan ilginç aksesuar

11 Haziran 2018

İngiliz şirket Flare Audio tarafından tasarlanan Isolate kulak tıkaçları sayesinde işitme duyusunu zedeleyebilecek olası tehlikelere karşı kulaklarınızı korumak artık daha kolay.

Ses ürünleri denince doğal olarak akla ilk önce kulaklıklar geliyor. Kulak içi, kulak üstü veya kablosuz derken artık alternatiflerin iyice arttığı kulaklık piyasasında her kişi ve bütçeye hitap edebilecek ürünler mevcut. Flare Audio ise ürettiği kulaklıkların yanı sıra işi biraz daha farklı bir boyuta taşıyarak kulakların sağlığını da göz ardı etmiyor. Tasarladığı kulak tıkaçları sayesinde kulakları tehlikeli yükseklikteki seslere karşı korumayı amaçlayan şirket, ses izolasyonuna yönelik ayrı bir segment oluşturarak sağlığına düşkün müşterilerini de memnun etmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Isolate her boyuta uygun

Alüminyum ve titanyum gövdeden oluşan iki farklı çeşide sahip Isolate, lükse kaçmak isteyenlerin tercihine göre altın ve rodyum gövde ile de satın alınabiliyor. Mükemmel ses izolaysonu için dayanıklı elementler seçilerek tasarlanan Isolate serisinde ergonomiklik de ikinci planda kalmıyor. Ürünlerin günlük hayatta rahat kullanılması amacıyla metal gövdeye iliştirilen yumuşak süngerlerle hem metalin direkt kulağa teması sağlanıyor hem de kullanım sırasında konforda bir düşüş yaşanmıyor. Daha küçük kulak yoluna sahip kullanıcılar için Isolate’in bir de MiNi serisi bulunuyor. Alüminyum gövde Isolate ve Isolate MiNi’lere yaklaşık 150 liradan, titanyum gövde ürünlere ise yaklaşık 300 liradan sahip olunabiliyor. Kulak tıkaçlarının yanı sıra yedek sünger ve taşıma kabı da alabileceğiniz siteye buradan ulaşabilirsiniz.