reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

La Casa de Papel

LA CASA DE PAPEL (L to R) HOVIK KEUCHKERIAN as BOGOTÁ, ÚRSULA CORBERÓ as TOKIO, RODRIGO DE LA SERNA as PALERMO, ITZIAR ITUÑO as LISBOA, MIGUEL HERRÁN as RÍO, JAIME LORENTE as DENVER in episode 02 of LA CASA DE PAPEL. Cr. TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2020

La Casa de Papel
La Casa de Papel

La Casa de Papel 5. sezondan ilk kareler yayında

Netflix, La Casa de Papel dizisinin ilk karelerini paylaştı. Final sezonundan paylaşılan ilk kareler, İspanya Merkez Bankası’nın hem içindeki hem de dışındaki kaosu gözler önüne seriyor.

Advertisement

İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin yaratıcısı Alex Pina final sezonu için şunları söylüyor:

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

La casa de papel 5. Kısım, her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyici ile buluşacak. 1. Cilt, 3 Eylül’de; 2. Cilt ise 3 Aralık 2021’de yayınlanacak. Dizinin tanıtım videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İlgili video

Dizinin 5. sezon fragmanı