reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel

Aksiyonun dozu artıyor; La Casa de Papel 5. sezondan yeni fragman yayında [Video]

Geçtiğimiz ay yeni bir fragmanı yayınlanan La Casa de Papel 5. sezonun son fragmanı paylaşıldı. Meakla beklediğimiz yeni sezonunu beş bölümü için geri sayım başladı.

3 Aralık’ta yayınlanacak son sezonun beş bölümü aksiyonu dolu dakikaları izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel son sezon hakkında açıklama gelmişti

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

İlgili video

Dizinin daha önceden yayınlanan fragmanı