reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi Stick’in fiyatı düştü; işte medya oynatıcısının yeni fiyatı

Şu anda piyasada satılan teleziyonlar akıllı özelliklere sahip olsalar da halen evlerde akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonları kullanıyoruz. İşte tam da bu noktada Xiaomi Mi Stick televizyonları akıllandıran bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Şu sıralar bu cihazı satın almayı düşünüyorsanız bir indirim haberinden söz etmek istiyoruz. Xiaomi Mi Stick’in fiyatı 549 TL’den 479 TL’ye geriledi. Dört çekirdekli bir işlemcinin tercih edildiği Mi Stick’te Mali-450 GPU yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda 1 GB’lık RAM mevcut. Kutu içeriğinden şık bir kumandayla gelen 29 gram ağırlığındaki cihaz televizyonlara HDMI bağlantısı üzerinden bağlanıyor. Android TV Pie işletim sistemi yüklü olarak gelen Mi Stick’e uygulamalar veya oyunlar da yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Stick sesli asistana da destek veriyor

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Xiaomi Mi Stick, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın