reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick için 220 TL’lik indirim fırsatı

Akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonları akıllandıran Xiaomi Mi TV Stick modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor.

Piyasadaki satış fiyatı 499 TL olan cihazın fiyatı 278 TL‘ye geriledi. Dört çekirdekli bir işlemciyi bünyesinde barındıran cihazda Mali-450 GPU mevcut. 8 GB’lık depolama kapasitesine sahip olan cihazda 1 GB RAM bulunuyor.

29 gram gibi bir ağırlığa sahip olan Xiaomi Mi Stick, kutu içeriğinden şık bir kumandayla geliyor. Kullanıcılar ufak boyutuyla dikkat çeken cihazı televizyonlara veya monitörlere HDMI bağlantısı üzerinden kullanabiliyor. İşletim sistemi olarak Android TV Pie‘ın tercih edildiği modele uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip. Mi Stick, DTS ve Dolby gibi ses kodekleriyle de uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick sesli asistanlara destek veriyor mu?

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan cihaz, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın