reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Televizyonları akıllandıran Xiaomi Mi Stick için yeni indirim fırsatı

Xiaomi Mi Stick modelinin fiyatında yeni bir indirim yapıldı. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 440 TL‘lik olan cihaz şu anda 313 TL’ye satın alınabiliyor. Akıllı olmayan cihazları akıllandıran Mi Stick, dört çekirdekli bir işlemciden güç alıyor. Bu işlemciye Mali-450 GPU eşlik ediyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda 1 GB’lık RAM mevcut.

Kutu içeriğinden şık bir kumandayla gelen 29 gram ağırlığındaki cihaz televizyonlara HDMI bağlantısı üzerinden bağlanıyor. Android TV Pie işletim sistemi yüklü olarak gelen Mi Stick’e uygulamalar veya oyunlar da yüklenebiliyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara da destek cihaz Google Asistan desteğine de sahip.

Siyah renkli bir gövdeye sahip olan Xiaomi Mi Stick, DTS ve Dolby gibi ses kodeklerine de destek veriyor. Full HD destekli cihaz HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir televizyona, monitöre veya projektöre takılabiliyor.Kullanıcılar bu sayede uzaktan kumandadaki Google Asistan tuşuna basarak diledikleri aramaları gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Stick sesli asistanlara da destek veriyor

Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video tuşları göze çarpıyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip. Dahili Chromecast ile videoları ve diğer içerikleri cihazdan kolayca yansıtmak da mümkün.

Xiaomi Mi Stick

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın