reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P9

Leica imzalı ve çift kameralı Huawei P9’un yeni görseli

Huawei P9’a ait yeni bir görsel daha ortaya çıktı. @evleaks tarafından yayınlanan görsele bakıldığında telefonun arka tasarımı karşımıza çıkıyor. Daha önceki dedikodularda olduğu gibi telefonda çift kameranın yer aldığı ve bu kameraların Leica imzası taşıdığı açık bir şekilde görülüyor. Telefonun arka kısmında ve sağ üst köşesinde Leica markası göze çarpıyor.

Huawei P9’un Leica imzasını taşıyan bu kamerayla birlikte daha iyi bir görüntü kalitesi sunacağı dile getiriliyor. Telefonda yer alması beklenen bu kameranın F/2.2 diyafram açıklığına ve 27 mm odak uzaklığına sahip olması bekleniyor. 12 megapiksel çözünürlük sunacağı ifade edilen kameranın çift LED flaşa ve lazer otofokus sistemine de destek vereceği belirtiliyor. Huawe P9’un ön kamerasının ise 8 megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı ifade ediliyor. Huawei’nin merakla beklenen metal gövdeli telefonun beklenen diğer özellikleri ise şöyle: Full HD çözünürlüklü 5,2 inç ekran, Kirin 955 işlemci birimi, 4 GB RAM, 2.900 mAh kapasiteli pil.

Huawei P9’un tüm detayları 6 Nisan’da gerçekleşecek etkinlikte ortaya çıkacak. Telefon hakkındaki tüm detaylara 6 Nisan’da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.