reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo

Lenovo’dan ekran gövde oranıyla sınırları zorlayan telefon

Akıllı telefon sektöründe herkes daha ince çerçevelere sahip telefonlar için uğraşıyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan Lenovo, ekran gövde oranıyla sınırları zorlayan bir telefonun müjdesini veriyor.

Direkt olarak üst düzey Lenovo yöneticisinden gelen aşağıdaki görsel, akıllı telefon dünyasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Çünkü bu modelin tam yüzde 95 ekran gövde oranını geçtiği söyleniyor. Bunu çentiksiz bir yapıda yapacağı söylenen firmanın, gerçekten çok şık bir model hazırladığı görülüyor. Ulaştığı ekran gövde oranıyla Xiaomi Mi Mix 2S‘in yüzde 81.9’luk değerini yerle bir eden telefon, şu an gerçekten harika görünüyor. Üst tarafı gibi altında da çerçevenin olmadığı tahmin edilen modelin, parmak izi sensörü ise çok büyük ihtimalle arkada yer alıyor. Burada ekrana entegre parmak izi teknolojisinin kullanılmış olabileceği de söylenirken, elbette modelin diğer hiçbir detayı hakkında bir bilgimiz bulunmuyor.

LenovoLenovo

Lenovo, rekabeti başka bir seviyeye çıkartabilir

Resmi olarak 14 Haziran tarihinde tanıtılacak telefonun, lansmanda önce mutlaka görücüye çıkacağı söyleniyor. Uzun süredir hayal edilen “gerçekten çerçevesiz” akıllı telefonu gerçeğe dönüştürecek gibi duran model, “katlanabilir” akıllı telefonlar öncesinde limitlere ulaşıldığını gösteriyor. Bu konuda gerçekten beklenmedik bir adım atan pazarın öne çıkmayan ismi Lenovo, bunu değiştirmeye kararlı duruyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi Mi 2S için ilginç reklam