reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5

Çok merak edilen tamamen çerçevesiz Lenovo Z5, Huawei P20’nin “efsane” rengiyle geliyor

Gerçek anlamda tamamen çerçevesiz bir tasarımla karşımıza çıkacak Lenovo Z5 için dikkat çeken bir görsel daha paylaşıldı. Bu sefer çok merak edilen cihazın arkasına bakıyoruz.

Haftalardır gündemden düşmeyen Lenovo Z5, biliyorsunuz resmi olarak 5 Haziran tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Şirketin genel müdür yardımcısı Chang Cheng‘in paylaştığı aşağıdaki yeni görsel ise, modelin P20 ailesinde yer alan Twilight’a benzer “göz alıcı” bir renk seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Arkasında Lenovo logosu haricinde bir yazı bulunmayan telefon, yeni gövde rengi trendini kaçırmayacak gibi duruyor. Güncel birçok model gibi kavisli kenarları olan model, cam bir arka bölüm taşıyor. Bu da kablosuz şarjın aktif olarak sunulacağı anlamına geliyor. Yüzde 95 ekran gövde oranını geçtiğini bildiğimiz telefon, bünyesinde halen bir ekran çentiği taşımıyor deniyor. Tam 4 TB dahili depolama ile geleceği belirtilen model, arkasında çift lensli kamera sistemi taşıyor. Dolu pille tam 45 gün bekleme süresi sunacak denilen Lenovo Z5, aynı zamanda pil seviyesi yüzde 0 olsa dahi kişilere 30 dakika telefon görüşmesi sağlayabiliyor. Çok iyi arkası bulanık fotoğraflar çektiği belirtilen modelin, fiyat detayı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5

Lenovo Z5 pazara bomba gibi düşecek

Ön kamerasının yeri oldukça merak edilen telefon, resmi açıklamaya göre 4 teknolojik devrim ve 18 patentli teknoloji üzerine kuruluyor. Snapdragon 6 serisi işlemciyle geleceğini söylenen telefon, Xiaomi’nin Mi 8 ailesini gölgede bırakacak gibi duruyor.

İlgili Video

Telefonun üst seviyede rekabet edeceği modellerden HTC U12+