reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Vibe Shot incelemesi

Son zamanlarda uygun fiyatlara kaliteli özellikler sunan giriş ve orta seviye akıllı telefonlarıyla karşımıza çıkan ve çoğunlukla beğenimizi kazanan Lenovo, diğer yandan daha premium diyebileceğimiz VIBE ailesine de yeni üyeler kazandırmaya devam ediyor. Şimdiye kadar Vibe X ve Vibe Z serilerini ve bu modellerin farklı versiyonlarını gördük. Halihazırda yaratıcı ve farklı tasarım anlayışına sahip olan Vibe ailesi, Vibe Shot ile birlikte iyice marjinal bir kimlik kazanıyor.

Üstün kamera özelliklerine sahip telefonlar için yaptığımız “akıllı telefonda profesyonel kamera deneyimi” yorumunu Vibe Shot hem dış görünüşü hem de kamera performansıyla sonuna kadar hak ediyor. Şık bir kasanın içine üstün kamera özelliklerinin yanında sırıtmayacak performans özellikleri de ekleyen Lenovo, Vibe Shot için belirlediği 1.499 TL fiyat etiketiyle de dikkat çekiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Lenovo Vibe Shot incelemesi” için bir cevap

  1. isaac dedi ki:

    Dizayn ve ozellikler olarak cok begendim. Fiyati ozelliklerine gore iyi ne de olsa bir flagship degil. Amazon da 345 dolar civari. Kameraya cok onem veren biri olarak almayi dusunebilirim.