reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo ThinkPad P52

Lenovo’dan sanal ve artırılmış gerçekliğe odaklanan bilgisayar: ThinkPad P52

Lenovo, ThinkPad ailesinin yeni üyesi ThinkPad P52’yi görücüye çıkardı. Sanal gerçeklik deneyimiyle birlikte gelen bilgisayar, kardeşlerinden çok da farklı bir görünüme sahip değil.

Kullanıcıların artırılmış veya sanal gerçeklik içeriklerini deneyimleyebilmesine imkan tanıyan bilgisayarda Intel’in sekizinci nesil Intel Xeon işlemcisi ve NVIDIA Quadro P3200 grafik işlemcisi bulunuyor. 128 GB’a kadar DDR4 RAM seçeceğiyle satın alınabilen bilgisayar, 6 TB’a kadar depolama seçeceğini de kullanıcılara sunuyor. 10 bit renk derinliğine sahip 4K çözünürlüklü 15 inçlik ekranı bünyesinde barındıran ThinkPad P52’de dokunmatik ekran özelliğinin de yer aldığını söyleyelim. 400 nit parlaklık sunan ekranın renk kalitesi açısından başarılı olduğu belirtiliyor. 4K haricinde dokunmatik ekrana sahip olmayan Full HD ekran çözünürlüklü model de kullanıcılara sunuluyor. Bu ekrandaki parlaklık değerinin 300 nit olduğunu söyleyelim.

Üç adet USB-A 3.1, iki adet Thunderbolt 3, HDMI 2.0, mDP 1.4, Ethernet, SD kart okuyucu, mikrofon ve kulaklık girişleri bilgisayarın bağlantı noktaları arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo ThinkPad P52 ne zaman satışa sunulacak?

Bu ayın sonunda piyasaya sunulacak bilgisayarın satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Lenovo’dan oyun odaklı bilgisayarlar