reklamı kapat

POPÜLER

vibe z3 pro

Lenovo’nun yeni amiral gemisi sızdırıldı

Sık sık sızıntıların yer aldığı Çin’in ünlü microblog sitesi Weibo‘da bu sefer Lenovo’nun yeni amiral gemisi olduğu iddia edilen telefonun görselleri yayınlandı. Sitede yer alan bilgilere göre VIBE Z3 Pro olarak adlandırılan cihaz, güçlü teknik özelliklerle geliyor.

Lenovo VIBE Z3 Pro olduğu iddia edilen telefon 5,5 inç boyutundaki ekranında 2K çözünürlük sunuyor. Cihazın metal görünümlü çerçevesinde ses açma kapama tuşlarının yanı sıra cihazın kamerası için bir deklanşör ve hemen üstünde de anahtar tuş bulunuyor. Cihazın arkasında ise 16 megapiksel çözünürlük sunan, metal görünümlü bir çerçeveyle kaplı, üçlü LED flaşa sahip ana kamera yer alıyor. VIBE Z3 Pro’nun Lenovo’nun ana kamerayı ön plana çıkaracağı bir model olacağı düşünülüyor.

Cihazın sızdırılan teknik özellikleri de oldukça iddialı görünüyor. 64-bit Snapdragon 810 çipsetiyle gelmesi beklenen cihaz, Android Lollipop işletim sistemine sahip. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızayla performansını destekleyen telefonun pil gücü ise 3.400 mAh olarak belirtiliyor. Cihazla ilgili henüz resmi bir açıklama yok ancak önümüzdeki ay gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde cihazın tanıtılması bekleniyor.

vibe z3 pro

vibe z3 pro

vibe z3 pro

vibe z3 pro

vibe z3 pro

vibe z3 pro

YORUMLAR