reklamı kapat

POPÜLER

Xperia 4

Sony Xperia Z4’ün teknik detayları ortaya çıktı

Sony’nin yeni amiral gemisi telefonu Xperia Z4’e ait panel görüntüleri ve teknik detaylar ortaya çıktı. PhoneArena, Xperia Z4’e ait olduğu iddia edilen ön paneli kendi sayfası üzerinden paylaştı.

Xperia Z4
İnternet sitesi tarafından yayınlanan görsellere bakıldığında Xperia Z4 ve Xperia Z3’ün ön panelleri gözler önüne seriliyor. Görsellerden Xperia Z4’ün Xperia Z3’e kıyasla daha büyük olduğu görülüyor. Yakınlık sensörü ve ön kameranın yer değiştirdiği; üst ve alt kısımdaki hoparlörlerin de kenar kısıma taşıdığı da görsellere bakıldığında göze çarpıyor. Xperia Z3’teki gibi suya dayanıklı olacağı söylenen telefonun beklenen teknik özellikleri ise şöyle: 2560×1440 piksel çözünürlük, Snapdragon 810 işlemci, 3 veya 4GB RAM ve 32 GB dahili hafıza.

Xperia 4
Sony Xperia Z4’ün ocak ayında Las Vegas’ta gerçekleşecek CES 2015 Fuarı’nda görücüye çıkması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony Xperia Z4’ün teknik detayları ortaya çıktı” için 2 cevap

  1. barikatdiss dedi ki:

    Htc öndeydi geriledi samsung a bıraktı tacı sonra samsung çok büyük farkla yükseldi oda şimdi xperia ya bıraktı tacı

  2. Mustafa Akkaş dedi ki:

    Fotoğrafdan anlaşıldığı üzere, ön kamera sola geçmiş ve çapı büyük. Sanırım, bir selfie kamerası geliyor. Öte yandan, panelin hoparlör kesitlerinden Z2deki tasarıma dönüş var. Zaten Z3 o hoparlör tasarımı ile Iphone 4 çakması gibi duruyordu. Yeni duyurulan Exmor RS sensörü de gelirse, Z4 piyasada tek olur. Tabi, bunun için Samsung’un ki gibi agresif bir pazarlama ve iletişim stratejisi de gerekli.