reklamı kapat

POPÜLER

Xperia Z3’e ait olduğu iddia edilen cihazın yeni görselleri ortaya çıktı

Sony‘nin yeni amiral gemisi Xperia Z3‘e ait olduğu iddia edilen görselleri geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştık. Digi-wo kaynağından gelen bu görsellerden sonra yine Digi-wo ile başka bir Çinli kaynak olan Weibo‘dan yeni görseller geldi.

Sızan bu görseller gerçekten Xperia Z3’e aitse, telefonda 2,5 GHz’lik dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve Adreno 330 GPU yer alıyor. Görüntülerden birinde yer alan ayar ekranına göre Android 4.4.4 KitKat ile gelecek olan Xperia Z3’teki kamera özelliklerinin ise Z2 ile benzerlik taşıyacağı düşünülüyor.

Yeni görüntüleri önceki görsellerle karşılaştırdığımızda yine köşelerin yuvarlaklığı dikkat çekiyor, ancak birkaç hafta görüntülenen cihazın aksine yeni cihaz siyah. Ekrandaki çerçeve beyaz cihaza kıyasla daha dar görünse de bu durum renk farkından kaynaklanıyor olabilir.

Sony’den resmi bir açıklama gelmedi, ancak bundan sonra cihaza ilişkin yeni özelliklerin ve görüntülerin düzenli olarak sızdırılmasını bekleyebiliriz. Xperia Z3 ile Z3 Compact’in 5-10 Eylül tarihleri arasında Berlin‘de gerçekleşecek IFA Fuarı‘nda görücüye çıkması bekleniyor.

sony-xperia-z3

xperia-z3

sony-xperia-z3-

sony-xperia-z3