reklamı kapat

POPÜLER

lexar

Lexar’dan dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı

Lexar, dünyanın en büyük A2 microSD kartını kullanıcıların beğenisine sundu. 512 GB’lık hafızasıyla depolama alanı sorununu ortadan kaldıran hafıza kartı, yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

Sınıf 2 (A2) gereksinimlerini karşılayan kart, saniyede 2.000 giriş/çıkış işleme (IOPS) ve minimum 4.000 IOPS okuma hızına sahip. Kart, saniyede 100 MB’a kadar okuma ve saniyede 70 MB’a kadar yazma hızı sunuyor. Bu özel kart akıllı telefonlara ve tabletlere hitap ediyor. Kart akıllı telefonlara ve tabletlere yönelik tasarlansa da kartın kameralarda ve drone’larda da kullanılabileceğini belirtelim. Hıza bağlı olarak, bu özel kart herhangi bir güçlük çekmeden kullanıcıların 4K / 30 video ve 1080p / 120 video çekmesine de imkan tanıyor. Lexar, kartın performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için “1.100’den fazla dijital cihazla birlikte Kalite Laboratuvarları” nda test edildiğini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lexar hafıza kartının yurt dışı satış fiyatı ne olacak?

Hafıza kartı ekim ayının sonunda yaklaşık 300 dolardan piyasadaki yerini alacak. Yüksek depolama kapasitesine microSD kart arıyorsanız Lexar’ın bu konuda kullanıcıları memnun edeceğini söyleyelim.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm