reklamı kapat

POPÜLER

LG G7

LG G7 ThinQ kullanıcılarının ilgisini çekecek haber

LG’nin yeni amiral gemisi telefonu G7 ThinQ’ya sahip bir kullanıcıysanız paylaşacağımız haber ilginizi çekeceğe benziyor.

Güney Kore için yayınlanan son güncellemeyle telefon yeni bir yeteneğe kavuştu. G7 ThinQ bundan böyle saniyede 60 kare 4K video kaydına destek veriyor. iPhone X’da olduğu gibi G7 ThinQ da daha akıcı videolara izin veriyor. Güncelleme şu anda Güney Kore için yayınlanmış olsa da ilerleyen haftalarda diğer ülkelerde de yayınlanması bekleniyor. Diğer Android’li telefonlarda olduğu gibi G7 ThinQ da maksimum 6 dakika 4K video kaydına destek veriyor.

LG G7 ThinQ ne gibi özelliklere destek veriyor?

Ön yüzünde bir ekran çentiği yer alan G7 ThinQ, neyse ki bunun yazılımsal olarak kapatılmasına imkan tanıyor. Burada güzel bir adım atan ve özelleştirme ayarları sunan şirket, telefonun parmak izi sensörünü arkasına yerleştirmiş durumda. Nispeten ince diyebileceğimiz çerçevelerle öne çıkan model, bünyesinde bir 3.5 mm kulaklık girişi de barındırıyor. Hi-Fi Quad DAC ile desteklenen bu port, kişilerin müzik keyfini ciddi oranda artırabiliyor. 3120 x 1440 piksel çözünürlüklü 6,1 inç ekranla gelen telefonla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video