reklamı kapat

POPÜLER

LG Q60

LG Q60 akıllı telefon kazandıran yeni yarışma!

Güney Kore merkezli teknoloji LG, güzel bir yarışma ile karşımızda. Bu yarışmada kişiler LG Q60 akıllı telefon modelini kazanabilir. İşte detaylar;

Yaptığı resmi açıklama ile 2020’nin ilk yarışmasını başlatan LG, 31 Mart’a kadar yarışmaya katılarak sorulara doğru yanıt verenlerden bir kişiye multimedya özellikleri ile öne çıkan LG Q60 akıllı telefon modelini hediye ediyor. Firma söylendiği kadarıyla önümüzdeki dönemde düzenlediği yarışmaları devam ettirerek TV, beyaz eşya, klima, monitör, projektör gibi hediyelerle zenginleştirecek. LG Q60 hediyeli yarışmaya katılmak isteyenlerin ise 31 Mart tarihine kadar www.lgkampanya.com adresine girerek kayıt olmaları, ardından sorulacak sorulara doğru olarak yanıt vermeleri gerekiyor. Tüm sorulara doğru yanıt vererek “Neden LG Q60’a sahip olmak istiyorsun?” sorusuna en uygun ve yaratıcı cevabı veren bir kişi ise Q60 modelinin ücretsiz olarak sahibi oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Q60 orta seviye bir model

LG Q60, standart, süper açılı ve derinlik sensörlü olmak üzere üç farklı arka kamerası ve kameraların sunduğu yapay zeka desteği ile özellikle fotoğraf ve video çekmekten, sosyal medyada video paylaşmaktan hoşlanan tüketicilere hitap ediyor. LG Q60’ın süper geniş açılı kamerası, 120 derecelik görüş alanıyla geniş alanları ve kalabalık grupları tek kareye sığdırıyor. Derinlik Sensörü ise, fotoğraftaki kişi ya da objelerin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Q60 modelinin yapay zeka destekli kamerası AI CAM, sekiz farklı nesneyi tanıyarak, ideal çekim ayarlarını otomatik olarak uyguluyor. Q60 ayrıca, 6,26’’ HD+ FullVision ekranıyla olağanüstü bir ekran kalitesi ve boyutunun yanı sıra, sinematik DTS:X 3D Surround ses ile, çok boyutlu premium sinema ses kalitesi sunuyor. Q60 ek olarak, tek tuşla Google Asistan’a bağlanabilme ve Youtube’da canlı yayına geçebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun burada da beklenen eni modeli