reklamı kapat

POPÜLER

LG Q60
LG Q60

LG Q60 alana 1.000 TL’lik hediye çeki kampanyası!

Yeni bir akıllı telefon bakanlar için LG’den dikkat çeken bir hamle geldi. LG Q60 alana 1.000 TL’lik hediye çeki kampanyası başladı.

Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mağazalarından LG Q60 cep telefonu alanlar, LG OLED TV ve LG TWINWash çamaşır makinelerinde geçerli 1.000 TL’lik hediye çekine sahip olacak. Kampanya 31 Ekim 2019’a kadar devam edecek. 10 – 31 Ekim tarihleri arasında, Turkcell, Vodafone ya da Turk Telekom mağazalarından, LG’nin üç kameraya sahip yeni telefonu LG Q60 alanlar, 31 Kasım 2019 tarihine kadar LG Premium Shoplardan alınan LG OLED TV ve TWINWash çamaşır makinelerinde geçerli 1.000 TL’lik hediye çekinin de sahibi olacaklar. Kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin bu adrese kayıt yaptırmaları gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Q60 orta seviye bir model

Firmanın resmi açıklamasına göre LG Q60, standart, süper açılı ve derinlik sensörlü olmak üzere üç farklı arka kamerası ve kameraların sunduğu yapay zeka desteği ile özellikle fotoğraf ve video çekmekten, sosyal medyada video paylaşmaktan hoşlanan tüketicilere hitap ediyor. LG Q60’ın süper geniş açılı kamerası, 120 derecelik görüş alanıyla geniş alanları ve kalabalık grupları tek kareye sığdırıyor. Derinlik Sensörü ise, fotoğraftaki kişi ya da objelerin ön plana çıkmasını sağlıyor.

LG Q60

Q60 modelinin yapay zeka destekli kamerası AI CAM, sekiz farklı nesneyi tanıyarak, ideal çekim ayarlarını otomatik olarak uyguluyor. Q60 ayrıca, 6,26’’ HD+ FullVision ekranıyla olağanüstü bir ekran kalitesi ve boyutunun yanı sıra, sinematik DTS:X 3D Surround ses ile, çok boyutlu premium sinema ses kalitesi sunuyor. Q60 ek olarak, tek tuşla Google Asistan’a bağlanabilme ve Youtube’da canlı yayına geçebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin