reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG Türkiye’den dikkat çekici G7 ThinQ, Q Stylus+ ve K11 kampanyası

LG Türkiye, LG G7 ThinQ, Q7+, Q Stylus+ ve K11 model akıllı telefonları için düzenlediği kampanya ile kullanıcılara kullanışlı hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. LG Türkiye, akıllı telefonları için bir kampanya daha başlattı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından alınan G7ThinQ, Q7+ ve Q Stylus+ ile Vatan mağazalarından K11 alan kullanıcılar, ürünlerini www.lgkazandiriyor.com sayfasına kayıt yaptırarak kullanışlı hediyelerin sahibi oluyor.

G7 ThinQ, Q7+ve Q Stylus+ model telefon satın alan kullanıcılara şeffaf kılıf, koruma filmi ve BTS photocard içeren LG X BTS Aksesuar Paketi, Hifi – Plus ve powerbank olarak da kullanılabilen G5 Battery Pack hediye ediliyor. K11 ürününü satın alan kullanıcılar ise LG X BTS görsel içerikli kılıfın sahibi olacak.

Kampanyaya katılmak için kullanıcıların telefonlarını aldıktan sonra www.lgkazandiriyor.com adresine kişisel bilgileriyle ürünün IMEI numarası ve fatura kopyasını girmeleri yeterli olacak. Kampanya da kazanılan hediyeler en geç 10 Ocak 2019 tarihine kadar kullanıcıların adreslerine gönderilecek.  Kampanyanın 10 Aralık– 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacağını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G7 ThinQ özellikleriyle dikkat çekiyor

G7 ThinQ’de 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı bulunuyor. LG G7ThinQ, 6.1 inçlik süper parlak ekranı, önceki modelinden yaklaşık yarım santim daha büyük olmasına rağmen tek elle kullanmayı mümkün kılıyor. Toz ve su geçirmezlik konusunda IP68 sertifikasına sahip olan LG G7ThinQ, zorlu ortamlarda ekipman performansını değerlendirmek için ABD askeri tarafından hazırlanan MIL-STD 810G testlerine göre tasarlandı.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ’nun tanıtım videosu