reklamı kapat

POPÜLER

LG_Q7

LG Q7 Prime ve LG Q7 BTS satın alanlara dikkat çekici hediye fırsatı

Şu sıralar LG Q7 Prime veya Q7 BTS satın almayı düşünüyorsanız dikkat çekici bir kampanya haberinden söz etmek istiyoruz. 30 Nisan 2019’a kadar Türk Telekom mağazalarından LG Q7 Prime ya da Vatan mağazalarından LG Q7 BTS cihazını satın alan kullanıcılar hediye kazanma şansı yakalıyor.

Telefonlar, kullanıcılarına Kore seyahati ve LG G7 Fit telefon kazanma şansı sunuyor. 7 Mart – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında, Türk Telekom mağazalarından LG Q7 Prime veya Vatan mağazalarından LG Q7 BTS alanlar, muhteşem hediyelere sahip olmaya hak kazanacak.

Türk Telekom mağazalarından aldıkları LG Q7 Prime ve Vatan mağazalarından LG Q7 BTS telefonlarının faturalarını da ibraz ederek, www.q7kazandiriyor.com web sitesindeki formu dolduran ve satın aldıkları ürünle ilgili en detaylı yorumu yazanlar arasından, juri tarafından seçilecek bir kişi Kore’ye gidiş, dönüş uçak bileti ve üç gecelik otel konaklaması kazanacak. Üç kişi ise, LG’nin en gözde telefonlarından LG G7 Fit sahibi olacak. Bu adrese tıklayarak hediye kazanma fırsatından yararlanmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Q7 kamera özellikleriyle dikkat çekiyor

Özellikle fotoğraf meraklılarının tercih ettiği LG Q7’nin 5 MP’lik ön kamerasında, arkadaş gruplarıyla selfie çekimini kolaylaştıran ve arka planın daha iyi görünmesini sağlayan 100 derecelik Süper Geniş Açı Lensi bulunuyor. LG Q7 ayrıca, sadece LG birinci sınıf akıllı telefonlarda bulunan Q lense sahip.

DTS:X 3D Surround Ses modeline sahip ilk orta segment telefon olan LG Q7 ile kullanıcılara 3D dijital ses, 7.1 kanallı ses çıkışı sunuluyor. Yine kategorisinde bir ilk olan LG Q7+’da, yüksek akustikli üst sınıf kulaklık Hi-Fi Quad DAC de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un gelişmiş karma gerçeklik başlığı