reklamı kapat

POPÜLER

LG V10 incelemesi

LG, G serisiyle yakaladığı başarıyı yeni serisinde devam ettirmeye hazırlanıyor. Çift ekran teknolojisiyle gelen LG V10’un sırrı kameralarında saklı.

Akıllı telefon pazarında eğer daimi lider konumunda değilseniz, dengeler çok çabuk değişebiliyor. Özellikle Android cihazların kendi içindeki rekabet, işin iOS ile olan savaşından çok daha çetrefilli. Çok fazla alternatifin bulunduğu bu geniş pazarda ayakta kalmak zaman zaman farklı olmaktan geçse de günümüz trendlerini de iyi tahlil etmek gerekiyor. Rakipleri gibi iddialı çıkışlar yapmasa da LG’nin G serisi ile bu işi kıvırdığını düşünüyoruz. Özellikle G4 modeliyle övgülerimizi toplayan firma bu kısmen sessiz başarısında bu kez günümüz trendleriyle farklılaşmayı bir araya getirdiği yeni cihazı V10 ile karşımızda.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“LG V10 incelemesi” için 5 cevap

 1. Burak Ünver dedi ki:

  Cihaz çok iyi fakat fiyat kötü max edeceği 1.600 – 1700

 2. -- dedi ki:

  O kadar da abartmasan mı acaba? LG G4 bile 2199 ile satışa sunuldu?

 3. Çağrı Bostancı dedi ki:

  Tasarımdan 10 almak için ne yapmak gerekiyor?

 4. murat demirbilek dedi ki:

  ikinci ekran nasıl gereksiz ya? ben bire bir kullanıyorum karizma için değil kullanım içinde ok iyi hatta samsung edgelerin yan ekranında daha kullanışlı bir kere kamera modunda çok işe yarıyor ayrıca film video yada oyun oynarken telefon çaldığın videonuz filminiz yada oyununuz kesintiye uğramıyor devam ediyor 2. ekranda bilgilendirme oluyor kaldı ki telefon off modun da iken oldukça kullanışlı flaş yada saate bakmak için açmanız gerekiyor falan filan telefon açıkken de işe yarıyor mesela istediğiniz 5 kişi hızlı aramalara ekleyebiliyorsunuz yada en çok kullandığınız 5 uygulamayı yani bunları ve daha fazlasını yapabilirken nasıl olur da sadece karizma için yada hava atmak için olduğunu düşünürsünüz…

 5. itachi dedi ki:

  aynen kardeşim sana katılıyorum, ağırlık ya da boyut dışında eksiksiz bir telefon…