reklamı kapat

POPÜLER

LG V30+

LG V30+ sağlamlığını kanıtladı

LG’nin ince ve hafif yapısıyla ön plana çıkan akıllı telefonu LG V30+, güç ve dayanıklılığından da ödün vermiyor. Bu akıllı telefon nodeli ABD Savunma Bakanlığı’nın MIL-STD 810G Transit Drop Testin 14 kategorisini başarıyla geçmeyi başardı. Tasarımı ve gelişmiş özelliklerinin yanı sıra sağlamlığıyla zorlu koşullar altında çalışabileceğini kanıtlamış oldu.

MIL-STD 810G Transit Drop Testinde yüksek ve düşük sıcaklıklar, kum, toz, yağmur, nem, sis, düşük basınç, güneş ışığı gibi çeşitli ortamlarda test edilen LG V30+ bütün zorlu aşamalardan başarıyla çıkmayı başardı. Testin sonuçlarına göre zorlu ortamlarda da kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan LG V30+, buna ek olarak IP68 sertifikalı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde hiçbir endişe duyulmadan her ortamda kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sağlamlığı tastikli

İnce, hafif ve minimal tasarımına karşın oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan V30+, bu özelliğini H-Beam yapısına borçlu. Modern inşaatlarda kullanılan H şekilli metal kirişlerden esinlenerek oluşturulmuş H-Beam kasa mimarisi kullanılan telefonda çok daha sağlam bir gövde bulunuyor. LG V30+’ın önünde ayrıca Corning’in en gelişmiş kırılmaz camı Gorilla Glass 5 bulunuyor.

İlginizi çekebilir

LG V30+ tanıtım videosu