reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3

Çok uygun fiyatlı akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 3’ten yeni görsel

Xiaomi‘nin yarın lanse edeceği yeni akıllı bilekliği Mi Band 3, etkinlik öncesinde yeni bir sızıntıyla gündeme geldi. Bileklik için tasarımı gözler önüne seren yeni bir görsel yayımlandı.

26 dolar satış fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken Xiaomi Mi Band 3, Mi Band 2’nin başarısını devam ettirecek gibi görünüyor. Bugün sızdırılan görsel ise cihazın benzer bir tasarımla geleceğini kesinleştirmiş oluyor. Yani Mi Band 2 ile hemen hemen aynı görünen Mi Band 3, sadece biraz daha geniş görünüyor. Dışa taşan yuvarlak hatlı ekran bölümüyle farklılaşan ürün, Mi 8 ile Mi 8 SE’nin gölgesinde kalmayacak gibi duruyor. Şirket CEO’sunun Black Shark etkinliğinde taktığını belirttiği ürün, bünyesinde daha geniş bir dokunmatik renksiz OLED ekran barındırıyor. İlk modelin üzerine teknik anlamda büyük artılar koymayan bilekliğin, Bluetooth 4.2, GPS ve NFC‘ye sahip olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Üzerindeki ekranda artık çok daha fazla kaydırma / kontrol hareketi sunacağı belirtilen bileklik, bildirim konusunda da ciddi yenilikler getiriyor. Kişiler gelen bildirimler arasında gezebiliyor ve artık gerçek bir menü sistemi karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 Türkiye’de satılır mı?

Bunun cevabı kesinlikle evet. Aracı firmaların Türkiye’de Mi Band 2 modelinden gerçekten çok sayıda sattığı biliniyor. Burada 200 – 250 TL badından satılacağı tahmin edilen akıllı bileklik, oldukça iddialı geliyor.

İlgili Video

Mi ve Mi 8 SE’de yer alacak animasyonlu emoji sistemi