reklamı kapat

POPÜLER

LG HU80K

LG’den 150 inç görüntü yansıtabilen 4K projektör

LG, ev kullanıcılarına yönelik geliştirdiği yeni projektörü CES Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor. Piyasadaki büyük boyuttaki projektörlere kıyasla daha küçük bir boyutta olan projektör, 2.500 lümen seviyesinde  ve 150 inçlik bir ekran boyutu sunuyor. LG projektör ailesinin en parlak üyesi olan HU80K, ev ortamında göz kamaştırıcı bir sinema deneyimi yaratmayı amaçlıyor. HDR (HDR 10) içeriğini de destekleyen projektör duvara, tavana veya zemine monte edildiği durumlarda da üstün görüntü kalitesi vadediyor.

4K UHD projektör kullanıcıları, webOS 3.5 akıllı TV ara yüzünde yer alan popüler online yayın servislerinin sunduğu 4K içeriklerden yararlanabiliyor. Cihazda bnunla birlikte USB, Ethernet ve HDMI bağlantı noktalarıya birlikte kablosuz klavye ve fare de bağlanabiliyor.

LG’den 4K çözünürlüklü projektör hakkında açıklama

“Bu yılki CES etkinliğinde şimdiye kadar sunduğumuz en yüksek çözünürlüğü, kompakt boyutlarda sunan ilk 4K UHD projektörümüzle tüketicilere değer katmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.” şeklinde konuşan LG IT Bölüm Başkanı Chang Ik-hwan, sözlerine şöyle devam ediyor: “LG 4K UHD projektör, tüketicilerin 4K içerikleri diledikleri her ortamda görüntüleyebilmelerine öncülük edecek.”

LG’nin tüm 2018 projektör serisi, 9-12 Ocak‘tan itibaren Las Vegas’taki CES’deki LG standında deneyimlenebilecek.