reklamı kapat

POPÜLER

LG V20

LG’nin merakla beklenen amiral gemisi telefonundan yeni detaylar

V serisiyle hatrı sayılır bir başarı yakalayan LG, bu seriyi devam ettirmek istiyor. Geçen yıl son olarak LG V20 ile karşımıza çıkan LG, bu yıl yeni LG V30 ile birlikte seriyi daha ileriye götürmeye niyetli.

LG V30’un sızdırılan ön paneli telefonla ilgili olarak az da olsa bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Daha önce ortaya atılan iddialarda LG’nin V serisinde ikinci ekrandan vazgeçeceği belirtiliyordu. Bu seriyi farklılaştıran en önemli unsur olan ikinci ekrandan vazgeçileceği iddiası birçok kişinin hoşuna gitmemişti. Şimdi sızdırılan ön panelin hemen üst kısmında ikinci ekran için ayrılmış bir yer olduğu görülüyor. İkinci ekranın hemen yan tarafında ise ön kamera ve ortam ışığı sensörüne yer veriliyor. Ön panel görselinden ekranın boyutunun nasıl olacağını anlayabilmek mümkün değil. Fakat dev ekranlı bir telefonla karşılaşacağımızı söyleyebiliriz. LG V20’de olduğu gibi LG V30 da 5,7 inçlik bir ekranla karşımıza çıkabilir veya çerçeveler daraltılarak aynı gövde boyutlarında 6 inçlik bir ekran da gelebilir. Bunu öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.


LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG V30’un Qualcomm Snapdragon 835’le gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca cihazda 6 GB RAM bulunacağı ve daha iyi bir ses kalitesi sunacağı da söylenenler arasında.