reklamı kapat

POPÜLER

Lightning ve micro USB bağlantısı tek kabloda bir arada [Video]

İddialı bir Kickstarter projesi daha aradığı sermayeyi toplamayı başardı. 20 Şubat’ta başlayan ve ilk 24 saat içinde 5.000 Avustralya doları hedefine ulaşmayı başaran proje, Lightning ve micro USB bağlantı standardını birleştirerek hem iPhone hem de Android’li cihaz şarjlarını tek tasarımda buluşturduğu iddiasında.

LMcable adını taşıyan ürün, projenin geliştiricilerinin iddiasına göre bir tarafı micro USB diğer tarafı Lightning olarak işlev görüyor. Yani LMcable’ı iPhone’dan çıkarıp Android’li akıllı telefon ya da tabletlere takmak mümkün. Dışı deri kaplama olan kablonun beyaz, kahverengi, siyah ve mavi renkleri var.

LMcableProje mart sonunda bitmiş olacak. Eğer geliştirici sözünü tutar ve duyurduğu takvime uyarsa destekçilerin siparişlerinin teslimatlarına 2016 yaz aylarında başlanacak. Kickstarter sayfasında ürünün dünyanın her yerine gönderilebileceği belirtiliyor. Erken davrananların 21 AUD fiyatla sipariş edebileceği LMcable’ın piyasaya çıktığında 28 AUD fiyata sahip olması bekleniyor.

VİDEO