reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G900 Chaos Spectrum
Logitech G900 Chaos Spectrum
Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G’nin geliştirdiği en iyi oyun faresi [Video]

Logitech G, oyunseverler için geliştirdiği amiral gemisi oyun faresi G900 Chaos Spectrum’u tanıttı. Profesyonel oyuncular için geliştirilmiş şimdiye kadarki en iyi kablosuz fare olduğu belirtilen G900 Chaos Spectrum oyunseverleri heyacanlandıracak özelliklerle geliyor.

1 milisaniyelik bildirim hızına ve yüksek oranda optimize edilmiş 2,4 GHz bağlantıya sahip olan farede pek çok kişi tarafından piyasadaki en iyi oyun sensörü olduğu düşünülen PMW3366 optik sensörü bulunuyor. 200-12.000 DPI aralığında sıfır yumuşatma, filtreleme ya da hızlanma sunan G900 Chaos Spectrum uzun kullanım sürelerinde kullanıcılara konforlu bir deneyim sağlıyor.

Steelseries, Razer, Mad Catz ve Logitech’in eski kablosuz oyun faresi G602’den daha hafif olan fare, sadece 107 gram ağırlığında. Mekanik pivot tuş yapısının kullanıldığı fare tek şarjla 32 saat boyunca (var olan aydınlatmayla 24 saat) kesintisiz oyun oynamaya imkan tanıyor. Yeniden şarj olma süresi 2 saat olan oyun faresi, kişiselleştirilebilir aydınlatma sistemine de sahip. Kullanıcılar faredeki aydınlatma rengi ve parlaklığını Logitech Oyun Yazılımı’nda bulunan 16,8 milyon renkten seçerek değiştirebiliyor. G900 Chaos Spectrum, yanıp sönen ışıklarıyla kullanılabildiği gibi, sistem kapalıyken uyku moduna da alınabiliyor. Nisan ayında piyasadaki yerini alacak Logitech G900 Chaos Spectrum’un Avrupa’daki satış fiyatı 179 euro.

VİDEO