reklamı kapat

POPÜLER

Logitech, sıvıya dayanıklı yeni iOS klavyesi “Key-To-Go”yu tanıttı [Video]

Logitech, iOS cihazlar ve Apple TV için geliştirdiği yeni nesil klavyesi Key-To-Go‘yu görücüye çıkardı. Darbelere dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürün, özel yüzey kaplamasıyla sıvı dökülmelerinden hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Standart klavyelerin aralıklı tuş yapısı içecek ve yiyeceklerin her zaman yakın dostu olmuştur. Özellikle sıvı ile temas ettiğinde kısmen kullanılamaz hale gelen klavyelere karşı Key-To-Go’yu duyuran Logitech, 242 x 137 x 6 mm boyutlarında şık bir tasarım sunuyor. iOS için kısayolların da yer aldığı fiziksel tuşları özel FabricSkin yüzey kaplamasının altına yerleştiren Logitech, böylelikle kırıntıların ve dökülen sıvıların iç yapıya ulaşarak zarar vermesini engelliyor.

logitech_keytogo_klavye_1Sadece bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilen Key-To-Go, bluetooth bağlantı birimiyle kablosuz kullanım imkanı sunarken, iPad’ler için klavyeli kılıf gereksinimini de ortadan kaldırıyor. Ufak boyutlarıyla kolaylıkla taşınabilen klavyenin çıkış tarihi açıklanmazken, fiyatının ise 70 dolar olacağı ifade ediliyor.

logitech_keytogo_klavye_2

VİDEO

YORUMLAR