reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air
MacBook Air
MacBook Aİr

M1 işlemcili ve 512 GB SSD’li MacBook Air için indirim fırsatı

M2 işlemcili MacBook Air piyasaya sürülse de M1 işlemcili MacBook Air da iddialı bir performans sergiliyor. Popüler dizüstü bilgisayarın fiyatında indirim yapıldı.

Apple’da 24.999 TL‘ye satılan 512 GB SSD destekli model şu anda 22.500 TL’ye satın alınabiliyor. 8 çekirdekli işlemci sayesinde çok güçlü bir performans vadeden bilgisayar aynı zamanda uzun bir pil ömrü sunuyor. Bu işlemci önceki işlemciye kıyasla 3.5 kata kadar daha hızlı performansa sahip.

8 GB RAM’li MacBook Air tam dolu pille 18 saate varan pil ömrü sunuyor. macOS Big Sur yüklü gelen bilgisayarda 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüklü 13,3 inç Retina ekran kullanılıyor. P3 geniş renk yelpazesine destek veren bilgisayarda iPhone’larda ve iPad’lerde de kullanılan True Tone teknolojisi kullanılıyor. Ekran ortama göre renk sıcaklığını ayarlıyor. Magic Keyboard’un tercih edildiği bilgisayarda parmak izi sensörü de bulunuyor. Parmak izi sensörü sayesinde kullanıcılar şifre girmeden parmak izleriyle bilgisayardaki kilidi açabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

M1 işlemcili MacBook Air modelinde parmak izi sensörü var mı?

Bilgisayarda bununla birlikte eski iPhone modellerinde kullanılan Touch ID parmak izi sensörü de bulunuyor. Bu sensör kullanıcıların bilgisayarların kilidini parmak izleriyle açmaya olanak sağlıyor.  Kullanıcılar parmak izleriyle herhangi bir uygulamayı da satın alabiliyor. 720p çözünürlüklü FaceTime kameranın da yer aldığı cihaz stereo hoparlörle güçlü bir ses performansı vadediyor.

MacBook Air

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın