reklamı kapat

POPÜLER

Maisie Williams’lı bilim kurgu filmi iBoy’dan ilk tanıtım yayında [Video]

Game of Thrones dizisiyle tanınan Maisie Williams şimdi de bir bilim kurgu yapımında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Onun Bill Milner ile birlikte rol aldığı iBoy filminden ilk tanıtım sonunda gün yüzüne çıktı.

Yönetmenliğini Adam Randall‘ın üstlendiği iBoy, Netflix‘e özel filmler arasında yer alıyor. Burada sıradan bir genç olan Tom‘un hayatı baştan aşağı değişiyor. Arkadaşı Lucy‘yi ziyarete gittiği sırada şehirde terör estiren haydutlarla karşılaşıyor. Kaçmak için ne kadar çaba harcasa da başından vurularak ciddi bir şekilde yaralanıyor. Mucizevi bir şekilde uyandığındaysa normal hayatına dönmenin pek mümkün olmadığını anlıyor. Vurulduğu sırada akıllı telefonundan bir parça beynine yerleşiyor ve bu durum ona enteresan güçler kazandırıyor. Zamanda güçleri netlik kazanan Tom kendisini bu hale getirenlerden intikam almaya karar veriyor.

Hikayenin ana kahramanlarına genç oyuncular Bill Milner ve Maisie Williams hayat veriyor. Onlara Miranda Richardson, Rory Kinnear, Susan Fordham, Charley Palmer Rothwell, Jordan Bolger gibi isimler eşlik ediyor.

Konusuyla ilgi çekmeyi başaran bu yapım 27 Ocak‘ta Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. iBoy‘un ilk tanıtımını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.