reklamı kapat

POPÜLER

Marshall Uxbridge Voice bluetooth hoparlör

Marshall’dan akıllı özelliklere sahip şık Bluetooth hoparlör

Ses / hoparlör konusunda pazarın dikkat çeken isimlerinden Marshall’ın ürün gamına yeni bir Bluetooth hoparlör daha eklendi. İşte karşınızda Marshall Uxbridge Voice.

Marshall Uxbridge Voice, ilk olarak tasarımıyla öne çıkan bir model. İki farklı renk seçeneğine sahip olan hoparlör, kutu tasarımı olabilecek en şık şekilde sunuyor. Apple AirPlay 2 ve Alexa desteklerine sahip olan model, bu açıdan basit bir Bluetooth hoparlör olmaktan kendisini kurtarıyor. Aynı zamanda Spotify Connect desteğini de taşıyan Uxbridge Voice, üstü kısmında birçok benzerinden farklı olarak dokunmatik değil fiziksel kontrol butonları taşıyor. Üst kısımda ses yanında bass ile tiz ayarları da kolaylıkla yapılabiliyor. Burada aynı zamanda müziği durdurup başlatma ile Alexa için yerleşik mikrofonu açıp kapatma butonu da bizleri karşılıyor. Ses kalitesinin çok yüksek olduğu aktarılan model, ilerleyen dönemde Google Assistant desteğine de kavuşacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marshall Uxbridge Voice yetenekli bir Bluetooth hoparlör

Peki bu güzel modelin fiyatı ne kadar? Firma tarafından açıklanan resmi fiyat yaklaşık olarak 199 dolar seviyesinde yer alıyor. Avrupa fiyatı ise 199 euro olarak açıklanan hoparlörün, 8 Nisan tarihinde satışa çıkacağı aktarılıyor. Bu modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da pil ömrü dikkat çeken pazarın en yeni akıllı saati