reklamı kapat

POPÜLER

Maserati Levante

Maserati Levante ve Quattroporte için sınırlı üretim dokunuşlar

Bu ay içerisinde düzenlenecek özel etkinliklerde sergilenecek olan sınırlı üretim Maserati Levante ve Quattroporte, İtalyan rüzgarını kokpitinde biraz daha artıracak.

Maserati Levante, son dönemlerde premium üretilerin ortaya attığı SUV modelleri arasında markasını ileriye taşıma potansiyeli olan önemli isimler arasında. Marka tarihinin enleri ve 590 beygirlik Ferrari dokunuşuyla Maserati Levante Trofeo rekabeti kızıştıracak versiyonuyla da performansın limitlerine çıkarılan model, tasarım karakteriyle binek sınıfta olduğu gibi rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Yaklaşmakta olan Montenerey Otomobil Haftası için Levante ile birlikte Quattroporte’yi merkeze alan İtalyan üretici, organizasyonda sınırlı üretim iki farklı modelin gösterimini gerçekleştireceğini duyurdu. Maserati’nin bu otomobilleri üretmedeki ortağı ise kendisini gibi İtalyan olan moda şirketi Ermenegildo Zegna.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maserati Levante ve Quattroporte kokpitleriyle fark yaratacak

Amerika’danın Kaliforniya eyaletinde düzenlenecek olan etkinlik öncesinde otomobillerden detaylar paylaşan Maserati’nin ağırlıklı olarak kokpite odaklanıldığı söylenebilir. Her ikisinden de toplamda 50 adet üretileceği açıklanan Ermenegildo Zegna dokunuşlu Levante ve Quattroporte’nin iç dünyasındaki kalitenin yeni bir seviyeye çıktığı vurgusu bu noktada karşımıza çıkıyor. Nappa deri ve PELLETESUTA adı verilen siyah döşemelerle bezenen modellerin dış bölümlerinde ise jant seçenekleri ve fren kaliperlerinin fark yarattığını görebiliyoruz. Donanım paketi olarak da her iki modelin için zirve versiyonların tercih edildiği projeler, önümüzdeki hafta içerisinde somut şekilde karşımızda olacak.

İlgili video

Levante tanıtım filmi