reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4

Matrix 4 ve fazlası sinemalar ile aynı anda HBO Max’e geliyor

WarnerMedia, koronavirüs döneminde mecburi olarak önemli bir karar aldı. Matrix 4 ve fazlası sinemalar ile aynı anda HBO Max’e geliyor.

WarnerMedia, halen bitmeyen ve yakın zamanda da geliştirilen aşılara rağmen bitecek gibi durmayan Covid-19 nedeniyle 2021’de gelecek tüm önemli fimlerini hem sinemalar hem de HBO Max üzerinden internetten yayımlayacak. Fimlerin sadece bir ay boyunca HBO Max üzerinde kalacağı aktarılırken, söz konusu filmler arasında gerçekten çok önemli yapımlar bulunuyor. Burada ilk dikkatleri üzerine çeken Matrix 4 oluyor. Ancak “The Little Things, Judas and the Black Messiah, Tom & Jerry, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Those Who Wish Me Dead, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, In The Heights, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Reminiscence, Malignant, Dune, The Many Saints of Newark, King Richard, Wonder Woman 1984 ve Cry Macho” gibi merak edilen fimler de HBO Max üzerinden yayımlanacak yapımlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4 dahil HBO Max yayımlanacak tüm filmler 4K Ultra HD ve HDR destekli olacak

Bu da gerçekten çok güzel görünüyor. Durumun tek kötü yanı ise HBO Max’in Türkiye’de de yer almıyor olması. Ancak yine de filmlere yurt dışı hesapları üzerinden erişim sağlayanlar olacaktır. Bu filmlerin Türkçe altyazı ya da dublaj gibi seçeneklerinin Max özelinde olması ise beklenmiyor. Şu an sinemaya gitmek sektör çok zor durumda olmasına rağmen çok büyük bir risk anlamına geliyor. Bu yüzden de popüler filmleri daha fazla bekletmeden dijitalde yayımlamak oldukça mantıklı duruyor.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de yaşanan film sahnesi gibi kaza