reklamı kapat

POPÜLER

Apple 10 Kasım etkinliği

Apple yeni bir ürün duyurusuna hazırlanıyor; işte tarih ve beklentiler

Teknoloji devi Apple, ortaya çıktığı kadarıyla yeni bir ürün duyurusu yapmaya hazırlanıyor. Peki firmadan ne geliyor? İşte beklentiler;

Elde edilen sağlam kanıtlara göre Apple, 8 Aralık tarihinde bir ürün duyurusu yapacak. Henüz bunun ne olduğu bilinmiyor ancak 8 Aralık tarihinde özel bir etkinlik beklenmiyor. Yani ürünün basın bülteni üzerinden tanıtılacağı tahmin ediliyor. Biliyorsunuz Apple’ın daha önce de basın bülteni üzerinden tanıttığı ürünleri bulunuyor. Peki tam olarak ne geliyor? 2021’e girmeden Apple’ın uzun süredir gündemde olduğu kafa üstü kablosuz kulaklığı AirPods Studio‘yu tanıtma ihtimali bulunuyor. Büyük beklentilere rağmen iPhone 12’lerin tanıtıldığı etkinlikte karşımıza çıkmayan ürün, geçtiğimiz ay iOS 14.3 kodlarında bulunan bir simge üzerinden tasarımsal olarak kendisini göstermişti. İki farklı versiyon halinde yolda bulunan kulaklık, artık resmi tanıtıma hazır gibi görünüyor. Apple’dan ayrıca bir AirTags takip aksesuarı da bekleniyor. Çok olası olmasa da bu ürünün de 8 Aralık tarihinde tanıtılma ihtimali bulunuyor.

Esas beklentinin yüksek olduğu Apple AirPods Studio için teknik olarak neler biliyoruz?

Aktarıldığı kadarıyla metal ile deri kullanılan lüks versiyon tam 599 dolara satılacak. Diğer 349 dolarlık versiyonun ise spor odaklı olduğu ve daha temel malzemeler üzerine kurulduğu aktarılıyor. Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen her iki Studio versiyonu da, sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor denilen kablosuz kulaklık, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor. USB-C portundan şarj edilebilecek kulaklık için kablolu bağlantıya ise izin vermiyor bilgisi elimizde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın